سرویس رزرواسیون آنلاین پلنو

ایده سرویس رزرواسیون آنلاین پلنو از دغدغه مشترک همه ما شکل گرفته است. استفاده درست و بهینه از با ارزش‌ترین دارایی‌مان، زمان. پلتفرمی ابری و مبتنی بر وب که برای ایجاد یک فضای ابری رزرو آنلاین وقت ملاقات و نوبت‌دهی اینترنتی، تنها عضویت در این سامانه کفایت می‌نماید. بعبارتی دیگر، همه زیرساخت‌ها در پلنو آماده شده است تا صرفاً با عضویت در این سامانه و بدون نیاز به تخصص فنی و یا حتی سخت افزار یا نرم افزار جانبی دیگری، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، افراد، کسب و کارها و سازمانها بتوانند یک سیستم رزرواسیون آنلاین را پیاده سازی و عملیاتی نمود.

پلنو یک سیستم نوبت دهی صرفاً برای طیف خاصی از افراد یا کسب و کارها نیست، بلکه سامانه‌ای جامع برای برنامه ریزی وقت ملاقات و رزرواسیون خدمات از تمامی افراد، کسب و کارها و سازمانهایی است که ارائه خدمات به مشتریان و مخاطبان در آنها بر اساس یک ترتیب زمانی است. بزرگترین مزیت سرویس رزرواسیون آنلاین در کنار امکانات بی‌نظیری که در این سامانه در نظر گرفته شده است، ابری و مبتنی بر وب بودن آن است که به مشترک این اجازه را میدهد تا به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت سلف سرویس، یک وبسایت نوبت دهی اینترنتی خدمات و رزرو آنلاین وقت را برای کسب و کار یا سازمان خود پیاده سازی نماید.

پس از ماه‌ها تلاش، تحلیل و بررسی نیازهای طیف وسیعی از کسب و کارها و نیز عموم مردم بعنوان دو بازیگر اصلی در این پلتفرم، نسخه اولیه و آزمایشی پلنو در اوایل بهمن 98 معرفی گردید. با دریافت نظرات ارزشمند کاربران و معدود مشترکین اولیه پلنو، ایرادات آن رفع گردید. از سوی دیگر طبق بازخوردهای گرفته شده از کاربران، رابط کاربری و تجربه کاربری در این سامانه به میزان زیادی اصلاح گردید که استفاده از آن را برای مشترکین و کاربران پلنو، بیش از پیش ساده‌تر و دلچسب‌تر نموده است. نهایتاً نسخه نهایی این سامانه بهمراه اپلیکیشن اندرویدی نسخه کاربر، در اول دیماه 99 رونمایی شدند.

اهداف پلنو در پیاده سازی سرویس رزرواسیون آنلاین

امروزه سبک زندگی دیجیتال به سرعت در حال گسترش است. به لطف ضریب نفوذ بالای گوشی‌های تلفن همراه هوشمند و نیز دسترسی گسترده‌تر به اینترنت، تلفن همراه در حقیقت به یک دستیار دیجیتالی برای کمک در امور روزمره‌مان تبدیل شده است. بهره‌برداری از سرویس رزرواسیون آنلاین در بسیاری از بخش‌های زندگی به رشد کسب و کارها و سازمانها، فراهم آوردن بستری برای افزایش آسایش عموم مردم و نیز گسترش عدالت اجتماعی کمک می‌کند. پلنو تلاش برای فرهنگ سازی در برنامه ریزی امور و در نتیجه کاهش اوقات تلف شده جامعه، را از مسئولیتهای اجتماعی مهم خود تعریف کرده است.

در این فرهنگ سازی ارزشمند همراه پلنو باشید ….

سرویس رزواسیون آنلاین

چشم انداز پلنو

همانطور که اشاره شد، پلنو با در نظر گرفتن نیازمندی های طیف وسیعی از کسب و کارها و برای پاسخ به نیاز آنها در امر برنامه ریزی و رزرواسیون خدمات، فضای ابری رزرو آنلاین را توسعه داده و محدود به یک صنف خاص نیست. چشم اندازی که تیم پلنو برای آینده آن ترسیم نموده است، جایگاه آن در جامعه بعنوان یک اپلیکیشن و سرویس رزرواسیون آنلاین است.

با همراهی همه کسانی که دغدغه های مشترکی در استفاده بهینه از منابع محدودمان داریم و نیز افراد، سازمانها و کسب و کارهایی که علیرغم تلاش برای رشد و توسعه اقتصادی، رضایتمندی مخاطبان از ارزش های غیر قابل تغییر و مصالحه هستند، در پلنو برای رسیدن به اهداف ترسیم شده شبانه روز در تلاش هستیم.

  • رشد کسب و کارها
  • صرفه جویی در زمان
  • بهبود کیفیت زندگی