درباره پلنو

ایده پلنو از دغدغه مشترک همه ما شکل گرفت. استفاده درست و بهینه از با ارزش ترین دارایی مان، زمان. پلنو سامانه ای ابری است برای برنامه ریزی و رزرواسیون همه قرارهای کاری مان. به عبارتی ساده تر، تنها با عضویت در پلنو و در چند دقیقه میتوان یک سیستم رزرواسیون خدمات برای کسب و کارتان راه اندازی کنید.

پلنو یک سیستم نوبت دهی برای طیف خاصی از افراد یا کسب و کارها نیست، بلکه سامانه ای جامع برای برنامه ریزی رزرواسیون وقت ملاقات برای تمامی افراد، کسب و کارها و سازمانهایی است. بزرگترین مزیت پلنو در کنار امکانات بی نظیری که در این سامانه در نظر گرفته شده است، ابری و مبتنی بر وب بودن آن است که به مشترک این اجازه را میدهد تا به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن و البته بدون نیاز به سخت افزار یا دانش فنی خاصی، تنها در چند مرحله ساده و بصورت سلف سرویس، یک وبسایت رزرواسیون خدمات را برای کسب و کار یا سازمان خود پیاده سازی نماید.

پس از ماه ها تلاش، تحلیل و بررسی نیازهای طیف وسیعی از کسب و کارها و نیز عموم مردم بعنوان دو بازیگر اصلی در این پلتفرم، نسخه اولیه و آزمایشی پلنو در اوایل بهمن 98 معرفی گردید. با دریافت نظرات ارزشمند کاربران و مشترکین اولیه پلنو ایرادات آن رفع گردید. از سوی دیگر طبق بازخوردهای گرفته شده از کاربران، رابط کاربری و تجربه کاربری در این سامانه به میزان زیادی اصلاح گردید که استفاده از آن را برای مشترکین و کاربران پلنو، بیش از پیش ساده تر و دلچسب تر باشد. از نسخه نهایی پلنو در اول دیماه 99 رونمایی شد.


اهداف پلنو

امروزه سبک زندگی دیجیتال به سرعت در حال گسترش است و به لطف وجود گوشی های تلفن همراه و دسترسی ساده تر به اینترنت، تلفن همراه در حقیقت به دستیار دیجیتالی ما برای کمک در امور روزمره مان تبدیل شده است. در کنار فراهم آوردن آسایش برای کاربران و نیز تعهد پلنو در کمک به رشد کسب و کارها و سازمانها، ایجاد زمینه ای برای افزایش عدالت اجتماعی و کمک به فرهنگ سازی در امر برنامه ریزی امور و در نتیجه کاهش اوقات تلف شده در جامعه، از مسئولیتهای مهم اجتماعی پلنو تعریف شده است.


چشم انداز پلنو

همانطور که اشاره شد، پلنو با در نظر گرفتن نیازمندی های طیف وسیعی از کسب و کارها و برای پاسخ به نیاز آنها در امر برنامه ریزی و رزرواسیون خدمات، توسعه داده شده است و محدود به یک صنف خاص نیست. چشم اندازی که تیم پلنو برای آینده آن ترسیم نموده است، جایگاه آن در جامعه بعنوان یک اپ برای رزرو تمامی وقت ملاقات هاست. بگونه ای که اگر شخصی قصد رزرو وقت یا گرفتن نوبت از فرد، کسب و کار یا سازمانی داشته باشد، اولین اقدام، جستجو در اپلیکیشن پلنو باشد و در صورت نیافتن جواب، استفاده از موتور های جستجو میتواند گزینه بعدی باشد.

با همراهی همه کسانی که دغدغه های مشترکی در استفاده بهینه از زمان مان داریم،سازمانها و کسب و کارهایی که در کنار تلاش برای رشد و توسعه شان، رضایتمندی مخاطبان از ارزش های غیر قابل تغییر و مصالحه هستند، در پلنو برای رسیدن به اهداف ترسیم شده شبانه روز در تلاشیم.در این فرهنگ سازی ارزشمند همراه پلنو باشید ....