درباره ما

شرکت ویرا صنعت زعیم
با شماره ثبت 533578 در سال 97 تاسیس و در همان سال جزء واحد های فناور مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت شناخته شد و هم اکنون تحت حمایت این مرکز فعالیت مینماید. اولین محصول این شرکت، تحت برند "پلنو" دی سال 98 معرفی شد. چکیده‎ای از آنچه که بنیانگذاران این مجموعه را بسوی توسعه محصولاتی در زمینه فناوری اطلاعات، سوق داده است در متن زیر آورده شده است.

امروزه با گسترش اینترنت، تکنولوژی‎های ارتباطی، شبکه‎های اجتماعی و نیز افزایش ضریب نفوذ تلفن های هوشمند، به نوعی شاهد تغییر سبک زندگی در جوامع شهری و روستایی هستیم. تلفن همراه هوشمند ما، دیگر وسیله‎ای صرفاً برای تماس و ارسال پیامک‎های متنی نیست، بلکه در حقیقت این وسیله کوچک به همراه اپلیکیشن‎های موبایلی، دستیار تمام عیار ما در رفع نیازهای روزمره بوده و در واقع به یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی هر فرد تبدیل شده است.

عموماً تکنولوژی‎ها برای افزایش بهره‎وری، رفاه و آسایش و بهبود کیفیت زندگی جوامع بوجود آمده‎اند و نه تنها در صنایع و حوزه‎های مختلفی مانند مخابرات، نرم افزار، صنعت، کشاورزی، بانکداری، آموزش، پزشکی و ... نقش سازنده ای دارند، بلکه بی شک در خلق زنجیره ارزش در انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ تاثیر بسزایی دارند.

پلتفرم پلنو (برندی از شرکت ویرا صنعت زعیم) ابزاری است برای تسهیل‎ تعاملات افراد در زندگی به سبک دیجیتال. در حال حاضر این پلتفرم دو سرویس رزرواسیون و نظرسنجی آنلاین را ارائه می‎دهد. سرویس رزرواسیون مناسب افراد و کسب و کارهایی است که به نوعی، ترتیب زمانی در ارائه خدمت از سوی آنان به مشتریان و ارباب رجوع‎ها مطرح است. استفاده از این سرویس علاوه بر کاستن از هزینه‎های اجرایی یک کسب و کار و نیز افزایش راندمان، باعث افزایش رضایتمندی مشتریان نیز می‎گردد.

سرویس نظرسنجی به منظور دریافت نظرات مشتریان و کاربران، دریک جامعه هدف کوچک یا در کل جامعه طراحی شده است. برای مثال از طوماری که هدف از آن جمع‎آوری امضاء برای موضوعی خاص در جامعه است تا یک نظرسنجی ساده درمورد نحوه اداره کلاس در دانشگاه را میتوان با این سرویس پیاده سازی کرد.

متاسفانه بدلیل عدم وجود زیرساختهای لازم، امکانات به یک اندازه برای ساکنین شهر ها و مناطق برخوردار و ساکنین مناطق دوردست و عموماً کمتر برخوردار، توزیع نشده است و شاهد نوعی بی‎عدالتی اجتماعی در این زمینه هستیم. استفاده از سیستم های ارتباطی مدرن و حرکت بسوی دولت الکترونیک، تا حد چشمگیری از بروز این بی‎عدالتی‎ها جلوگیری میکند و همه افراد جامعه میتوانند امکانات یکسانی را دریافت نمایند. خوشبختانه کشور عزیزمان ایران نیز، طبق سیاستهای کلان اقتصادی-اجتماعی در این مسیر حرکت می‎نماید.

مأموریت تیم مدیریتی و نخبه های فنی شاغل در شرکت ویرا صنعت زعیم، توسعه زیرساخت ها و سیستم‎های مدرن نرم‎افزاری و ارتباطی به منظور افزایش سطح رفاه و آسایش برای عموم مردم جامعه و فراهم آوردن امکانات جهت تجربه یک سبک زندگی دیجیتال و بهره‎مند شدن از مزایای آن (حتی برای افراد ساکن در مناطق کمتر برخوردار)، از یک سو و فراهم آوردن ابزاری برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در جهت افزایش بهره‎وری و حرکت بسوی توسعه پایدار، از سوی دیگر میباشد.