درباره پلنو

ایده پلنو از دغدغه مشترک همه ما شکل گرفته است. استفاده درست و بهینه از با ارزش ترین دارایی مان، زمان. پلتفرمی ابری و مبتنی بر وب که برای ایجاد یک سرویس مدرن رزرواسیون آنلاین وقت ملاقات و نوبت دهی اینترنتی، تنها عضویت در این سامانه کفایت می نماید. بعبارتی دیگر، همه زیرساخت ها در پلنو آماده شده است تا صرفاً با عضویت در این سامانه و بدون نیاز به تخصص فنی و یا حتی سخت افزار یا نرم افزار جانبی دیگری، در کوتاه ترین زمان ممکن، افراد، کسب و کارها و سازمانها بتوانند یک سیستم رزرواسیون آنلاین را پیاده سازی و عملیاتی نمود.

پلنو یک سیستم نوبت دهی صرفاً برای طیف خاصی از افراد یا کسب و کارها نیست، بلکه سامانه ای جامع برای برنامه ریزی وقت ملاقات و رزرواسیون خدمات از تمامی افراد، کسب و کارها و سازمانهایی است که ارائه خدمات به مشتریان و مخاطبان در آنها بر اساس یک ترتیب زمانی است. بزرگترین مزیت پلنو در کنار امکانات بی نظیری که در این سامانه در نظر گرفته شده است، ابری و مبتنی بر وب بودن آن است که به مشترک این اجازه را میدهد تا به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت سلف سرویس، یک وبسایت نوبتدهی اینترنتی خدمات و رزرو آنلاین وقت را برای کسب و کار یا سازمان خود پیاده سازی نماید.

پس از ماه ها تلاش، تحلیل و بررسی نیازهای طیف وسیعی از کسب و کارها و نیز عموم مردم بعنوان دو بازیگر اصلی در این پلتفرم، نسخه اولیه و آزمایشی پلنو در اوایل بهمن 98 معرفی گردید. با دریافت نظرات ارزشمند کاربران و معدود مشترکین اولیه پلنو، ایرادات آن رفع گردید. از سوی دیگر طبق بازخوردهای گرفته شده از کاربران، رابط کاربری و تجربه کاربری در این سامانه به میزان زیادی اصلاح گردید که استفاده از آن را برای مشترکین و کاربران پلنو، بیش از پیش ساده تر و دلچسب تر نموده است. نهایتاً نسخه نهایی این سامانه بهمراه اپلیکیشن اندرویدی نسخه کاربر، در اول دیماه 99 رونمایی شدند.


اهداف پلنو

امروزه سبک زندگی دیجیتال به سرعت در حال گسترش است و به لطف ضریب نفوذ بالای گوشی های تلفن همراه هوشمند و نیز دسترسی گسترده تر به اینترنت، تلفن همراه در حقیقت به یک دستیار دیجیتالی برای کمک در امور روزمره مان تبدیل شده است. در کنار تعهد پلنو در کمک به رشد کسب و کارها و سازمانها، فراهم آوردن بستری برای افزایش آسایش عموم مردم و نیز گسترش عدالت اجتماعی و نیز تلاش برای فرهنگ سازی در امر برنامه ریزی امور و در نتیجه کاهش اوقات تلف شده در جامعه، از مسئولیتهای اجتماعی مهم تعریف شده پلنو هستند.


چشم انداز پلنو

همانطور که اشاره شد، پلنو با در نظر گرفتن نیازمندی های طیف وسیعی از کسب و کارها و برای پاسخ به نیاز آنها در امر برنامه ریزی و رزرواسیون خدمات، توسعه داده شده است و محدود به یک صنف خاص نیست. چشم اندازی که تیم پلنو برای آینده آن ترسیم نموده است، جایگاه آن در جامعه بعنوان یک اپ برای رزرو تمامی وقت ملاقات هاست.

با همراهی همه کسانی که دغدغه های مشترکی در استفاده بهینه از منابع محدودمان داریم و نیز افراد، سازمانها و کسب و کارهایی که علیرغم تلاش برای رشد و توسعه اقتصادی، رضایتمندی مخاطبان از ارزش های غیر قابل تغییر و مصالحه هستند، در پلنو برای رسیدن به اهداف ترسیم شده شبانه روز در تلاش هستیم.در این فرهنگ سازی ارزشمند همراه پلنو باشید ....