فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل و تعیین وقت آنلاین با پلنو – امروزه با توجه به زندگی شهرنشینی و مشغله‌های فراوانی که داریم، گاهی رسیدگی به وضعیت جسمی و ایجاد شرایط مناسب برای حرکت و ورزش دشوار می‌شود و نتیجه این بی‌تحرکی و نشستن‌های طولانی‌مدت، ضعیف شدن عضلات و در نتیجه زانو درد، کمر درد، کشیدگی و رگ‌به‌رگ شدن گردن، مچ  و یا درد در سایر اندام‌های حرکتی است، که تقریبا به بخشی از زندگی عادی ما تبدیل شده است.

از طرف دیگر گاهی حوادث و تصادفات نیز منجر به وضعیتی می‌شوند که حرکت دادن عضوی از اعضای بدن برای فرد؛ محدود، سخت و مشقت‌بار می‌شود. در مواردی این‌چنین که درد در اندام‌ها وجود دارد و بازیابی توان حرکتی، کمک درمانی نیاز دارد، حتما لازم است درمان‌های مکمل برای بیمار توسط متخصصین مربوطه انجام گیرد. یکی از این درمان‌ها فیزیوتراپی است که این روزها توسط دستگاه‌های مختلف یا به کمک ماساژ حرفه‌ای توسط یک فیزیوتراپ متخصص انجام می‌شود. اما ممکن است شرایط به نحوی باشد که امکان حرکت کردن یا حرکت دادن فرد آسیب‌دیده وجود  نداشته باشد، و یا فرصت کافی برای تردد در شهر و معطلی در صف انتظار کلینیک‌های درمانی نداشته باشید. در این‌صورت می‌توانید از خدمات فیزیوتراپی و توان‌بخشی در منزل یا حتی محل کار خود،  بهره بگیرید. اگر به این خدمات، امکان رزرو آنلاین و نوبت‌دهی اینترنتی را هم اضافه کنید، که نیازی به تلفن زدن و معطلی پشت خط تلفن‌های مشغول و توضیح دادن‌های خسته‌کننده ندارد؛ حتماً حس آرامش وصف‌ناپذیری را تجربه خواهید کرد.

با ما همراه باشید تا در مورد خدمات نوبت‌دهی آنلاین فیزیوتراپی در محل راهنمای شما باشیم:

تعیین-وقت-فیزیوتراپی-در منزل

 فیزیوتراپی:

فیزیوتراپی زیر مجموعه‌ای از رشته پزشکی محسوب می‌شود که می‌تواند با هدف بهبود عملکرد اندام‌ها و کارکرد آن‌ها نقش موثری را در روند درمان بیمارانی که بیشتر مشکلات آنها در حیطه اسکلتی عضلانی می‌باشد ایفا نماید. همچنین می‌توان اذعان داشت،فیزیوتراپی یا درمان جسمی، علمی است که علاوه بر بهبود کیفیت زندگی افراد در سنین مختلف، از ایجاد آسیب هم جلوگیری کرده، و در حفظ عملکردهای حرکتی، مدیریت بیماری‌های مزمن و آموزش به بیمار و مراقب او، هم فعالیت می‌کند.

استفاده از ماهیت فیزیک و خواص آن در درمان در این حیطه پزشکی باعث تحریک سلولی و درمان بسیاری از ناتوانی‌ها و یا کم‌توانی‌های حرکتی بیمار می‌شود. باید توجه داشت که بعضی از بیماری ها مثل سکته‌ی مغزی دارای یک زمان طلایی (۳ تا ۶ ماه اول) برای مراجعه به فیزیوتراپی و استفاده از خدمات توانبخشی حرفه‌ای هستند که پزشکان مجرب از آن مطلع‌اندفیزیوتراپ‌ها با استفاده از حرارت، یخ، امواج فراصوت، لیزر و محرک‌های الکتریکی، و سایر ابزار تخصصی به کاهش درد، خشکی بدن و بهبود توانایی حرکتی کمک می‌کنند. گاهی فعالیت‌های ورزشی تجویز می‌کنند، و گاه آب‌درمانی.  در برخی موارد هم با کمک مهارت‌های خود، از تکنیک ماساژ بهره می‌گیرند.

. آن‌ها با در نظر گرفتن اولویت های بیمار، اهداف درمانی را به طور دقیق مشخص کرده، برنامه‌ریزی روند درمان را طراحی نموده و همچنین راه کارهایی را برای همراهی بیمار با درمان‌گر به منظور مدیریت روند درمان به بیمار ارائه می‌دهند.

اما هرچه هست، تخصص آن‌ها محدودیت‌های حرکتی بیماران را کاهش می‌دهد. فیزیوتراپی در منزل اکنون به یک راهکار عالی برای مداوا است.

با مراجعه به سامانه پلنو انرژی، وقت و هزینه خود را به صورت دلخواه مدیریت کنید.

فیزیوتراپی در منزل:

چه چیزی لذت‌بخش‌تر از این است که وقتی نیاز دارید؛ به جای این‌که شما به دنبال خدمات بروید، آن‌ها در محل شما حاضر باشند؟

همان‌طور که گفتیم منتظرماندن در صف‌های طولانی بسیار سخت و طاقت‌فرساست، مخصوصا زمانی‌که شما فرد پرمشغله‌ای باشید و یا بیمارتان سالمند باشد یا آسیب سنگینی به فرد وارد شده باشد. در این‌صورت فیزیوتراپی در منزل بهترین راه‌حل برای مشکل شماست.

فیزیوتراپی-در-منزل

ارتباط با فیزیوتراپ و مراکز درمانی:

ممکن است به دلیل مشکلات حرکتی بیمار، شخص یا خانواده ایشان ترجیح دهند تا دستگاه‌‌ها و تجهیزات فیزیوتراپی خربداری شده و فرایند درمانی در منزل انجام گیرد؛ اما حتی در این‌صورت نیز با وجود این‌ که استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل، حس خوشایندی را ایجاد می‌کند،

بهره بردن از خدمات یک تیم حرفه‌ای به سرعت درمان کمک شایانی کرده و باعث ایجاد اطمینان خاطر بیشتری از نحوه‌ی پیشرفت روند درمان می‌شود. علاوه بر این ممکن است تهیه‌ی این تجهیزات از نظر هزینه و فضای نگهداری در منزل، کاری بسیار دشوار بوده و برای همه میسر نباشد و یا برای بیماری‌هایی که مقطعی و کوتاه‌مدت هستند اصلا به‌صرفه اقتصادی نباشد.

تسهیل در فرایندهای ارتباطی نیز تجربه خوبی را برای شما به ارمغان می‌آورد. هرچقدر زمان انتظار شما برای پاسخ‌گویی تلفنی و یا دریافت نوبت، کمتر باشد و فرایند پرداخت‌های مالی آسان‌تر و سریع‌تر انجام گیرد، از خستگی ذهنی، جسمی و روحی شما نیز کاسته خواهد شد.

از طرف دیگر در مراکز درمانی نیز، مسئولین نوبت‌دهی و هماهنگی، دائما با مخاطبین و مشتریانی در ارتباط هستند که به دلیل درد، اغلب تحمل و حوصله کمتری داشته و در نتیجه رفتارهای واکنشی بیشتری نسبت به طولانی شدن زمان انتظار، یا شلوغی مرکز درمانی، از خود بروز می‌دهند و در نتیجه وقتی ساعت کاری این عزیزان به اتمام می‌رسد خستگی روز کاری، دیگر رمقی برای تجربه زندگی خانوادگی خوشایند برایشان باقی نمی‌گذارد.

سیستم رزرواسیون آنلاین به منابع انسانی فعال در این مراکز کمک می‌کند بخش بزرگی از دغدغه‌ها و مشغله‌های ذهنی ناشی از پاسخ‌گویی تلفنی، نوبت‌دهی، برنامه‌ریزی، یادآوری تغییر برنامه‌ها، کنسلی وقت، دریافت وجه و …. از دوش ایشان برداشته شده و با تمرکز بیشتر و روحیه شاداب‌تری بتوانند از مشتریان و بیماران استقبال کرده و ارائه خدمت کنند.