اگر بتوانید با استفاده از سامانه نوبت‌دهی آنلاین پلنو، از سفارت مورد نظرتان آسان و آنلاین وقت بگیرید، چقدر شرایط سفر برایتان لذت بخش‌تر خواهد شد؟
ما در تلاشیم که با همکاری سفارت‌ها و کنسولگری‌های حاضر در ایران این مهم را به سرانجام برسانیم.

دریافت نوبت و تعیین وقت سفارت همیشه از دغدغه‌های مسافرینی است که از ایران قصد سفر دارند.  به غیر از 18 کشور دنیا، به هر کشوری که بخواهید از ایران سفر کنید، باید ویزا بگیرید و برای دریافت ویزا لازم است قبل از مراجعه به سفارت، وقت بگیرید. این امر به منظور ایجاد نظم در امور سفارتی اهمیت داشته و به صورت فوری و عادی، حضوری و آنلاین انجام می‌گیرد ولی در سال‌های اخیر دریافت وقت به صورت آنلاین در حال جایگزین شدن به جای شکل حضوری دریافت وقت است و همه‌گیری جهانی ویروس کووید-19 باعث شد سرعت ملحق شدن به این شیوه نوبت‌دهی بیش‌تر شود. شما با توجه به ویزای درخواستی خود باید با افسران ویزای کشور مقصد مصاحبه کنید و یا برای تحویل مدارک و انگشت‌نگاری به سفارت یا کارگزاری مراجعه کنید.

تعیین وقت سفارت

استفاده از سامانه نوبت‌دهی آنلاین پلنو برای تعیین وقت سفارت، به کنسولگری و کارگزاری‌ها مزیت برنامه‌ریزی بهتر را از طریق ایجاد صفحه اختصاصی و انجام تنظیمات شخصی برای برنامه‌ها، ارائه می‌کند. این سامانه به متقاضیان ویزا به ویژه افرادی که برای سفرهای کاری یا مصاحبه‌های تحصیلی یا بازدید از نمایشگاه‌های مناسبتی نیاز به سرعت‌بخشی به برنامه‌هایشان دارند این فرصت را فراهم می‌کند که بتوانند بدون دغدغه و از پشت میز کار یا صندلی راحتی خود درخواست نوبت خود را ارائه کرده و از آنجایی که ممکن است نوبت مصاحبه حدود یک ماه و یا گاهی شاید یک سال بعد از درخواست نوبت باشد، با دریافت پیام‌های یادآوری که از طریق سامانه دریافت می‌کنند، برنامه‌های خود را بدون دغدغه فراموشی، اجرا کنند.

تصور کنید تمام برنامه‌هایی که نیاز به تنظیم وقت و درخواست نوبت دارند از طریق سامانه پلنو برنامه‌ریزی شوند، چه احساس خوبی را تجربه می‌کنید وقنی برنامه یادآور پلنو از صفحه شخصی پزشکتان به شما پیام دهد، یا از سفارت کشوری که قصد سفر به آن را دارید پیامی مبنی بر یادآوری وقت مصاحبه دریافت کنید. ما خدمات خود را به گستره متنوعی از کسب‌وکارها ارائه می‌کنیم.

شما به عنوان کنسول‌گری، یا کارگزاری سفارت با دریافت صفحه شخصی خود از سامانه نوبت‌دهی آنلاین پلنو برای مدت زمان موردنظرتان می‌توانید ضمن افزودن شبکه‌های اجتماعی کارگزاری بر روی صفحه کاربری‌تان، از طریق کدهای ادغام پروفایل پلنو، سامانه نوبت‌دهی پلنو را در سایر وب‌سایت‌های مرتبط با کارتان نمایش داده و امکان درخواست نوبت از طریق سایر وب‌سایت‌هایتان را فراهم کنید.

تعیین وقت آنلاین سفارت

هم‌چنین می‌توانید از طریق سامانه پلنو کلاس‌های گروهی برگزار کنید و به متقاضیان بیاموزید چگونه برای مصاحبه در سفارت آماده شوند و در کلاس‌های مجازی تمرین کنند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از سامانه تعیین وقت آنلاین سفارت برای درخواست‌کنندگان این است که می‌توانند به جدول زمان‌بندی سفارت دسترسی داشته باشند و وقت مورد نظر خود را انتخاب کنند. این ویژگی برای کسانی که برنامه‌ریزی مهاجرت دارند و یا سفر کاری فوری در پیش دارد اهمیت بسیار خاصی دارد. هم‌چنین برای مواردی که کشور مقصد در ایران کنسول‌گری ندارد و متقاضیان ناچارند برای مصاحبه به کشور دیگری سفر کنند، باعث می‌شود برنامه‌ریزی زمان مصاحبه تا حد بسیار زیادی بسته به شرایط متقاضی و به شکل دقیق‌تری انجام گرفته و نیازی به سفر به کشور واسطه و دریافت وقت مصاحبه از مرکز اداری” وک” نباشند بلکه فقط پس از گرفتن وقت مصاحبه یک بار برای انگشت‌نگاری و مصاحبه به این کشور سفر می‌کنند.

در این روزها که به دلیل پاندمی کووید-19 احتمال وضع قوانین محدودکننده در کشورهای مختلف وجود دارد استفاده از سیستم‌ تعیین وقت آنلاین سفارت باعث می‌شود افراد با کمترین میزان خروج از منزل نیازهای خود را مرتفع کنند. حداقل نیروی انسانی در مجموعه‌های بهره‌برداری کننده از سامانه پلنو، حضور پیدا کرده و امکان ارائه خدمات به صورت دورکاری با کارکرد بهینه وجود داشته باشد.

می‌توانید برای آشنایی بیشتر با سامانه نوبت‌دهی آنلاین پلنو به این صفحه مراجعه کنید.