فلسفه چینی طب سوزنی بر اساس باورشان نسبت به نیروی زندگی‌بخش “چی” است که در واقع الگوی الکترومغناطیسی بدن را نشان می‌دهد. چینی‌ها معتقدند وقتی نیروی “چی” در بدن به خوبی جریان پیدا کند، شخص سالم است.  در این روش سوزن‌های باریکی در نقاط خاصی از بدن وارد می‌شود و با تحریک نقاط خاصی در بدن، مسیر جریان انرژی حیاتی را که به آن مریدین گفته می‌شود، فعال کرده  و با اصلاح الگوی انرژی الکترومغناطیسی حیاتی بدن موجب بهبود سلامتی فرد و درمان بیماری می‌شود.

در حال حاضر در بیشتر کشورهای اروپایی وآسیایی از طب سوزنی در درمان‌ها استفاده می‌شود. در ایران نیز برای اولین بار در قرن سیزده میلادی رشیدالدین فضل‌الله همدانی این علم را از کتب چینی آموخته و کتاب‌هایی را با موضوعات طب سوزنی از زبان چینی به فارسی دری ترجمه کرد و با این کار، مقدمات ورود طب سوزنی را به ایران فراهم کرد. اما به رسمیت شناخته شدن این علم به عنوان طب مکمل در سال 1356 با تصویب شورای عالی نظام پزشکی کشور اتفاق افتاد وبا شناخته شدن آن، روز به روز افراد بیشتری متقاضی استفاده از این طب مکمل شدند.

تعیین-وقت-فیزیوتراپی-در منزل

در حال حاضر موسسات زیادی در حال ارائه خدمات طب سوزنی هستند. با توجه به این‌که فرایند استفاده از خدمات طب سوزنی نیاز به صرف زمان دارد، بیماران باید حتما رزرواسیون وقت خود را با دقت انجام دهند تا وقتشان در سالن انتظار تلف نشود. استفاده از یک سیستم رزرواسیون آنلاین طب سوزنی بهترین گزینه برای درمانگران طب سوزنی و بیماران است.

یک موسسه ارائه دهنده خدمات طب سوزنی می‌تواند با انتخاب پکیج مناسب از سامانه پلنو، پلتفرم رزرواسیون مختص خود را در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به تخصص فنی و دانش نرم‌افزاری پیاده‌سازی کرده و مشخصات درمان‌گران و همکاران را به همراه خدمات سلامتی ارائه شده توسط مجموعه، معرفی کند و با تنظیم تقویم زمانی به مشتریان خود فرصت انتخاب بهترین و مناسب‌ترین زمان برای حضور در مجموعه را بدهد.

مشتریان پس از انتخاب زمان مناسب خود می‌توانند با پرداخت هزینه تعیین شده، برنامه رزرو خود را قطعی کرده، در صورت نیاز آن را تغییر دهند و یا حتی کنسل کنند.

مدیران مجموعه نیز می‌توانند کنترل فرایندهای موسسه را از طریق سیستم گزارش‌گیری آنلاین به طور منظم در اختیار داشته باشند.

سیستم اطلاع‌رسانی پیامکی پلنو با ارسال پیامک یادآوری، کمک می‌کند فراموشی برنامه‌های تنظیم شده توسط مشتریان به حداقل ممکن برسد. هم‌چنین امکان معرفی در فضای مجازی و دیده شدن بیشتر از طریق کدهای مختص دیجیتال مارکتینگ، باعث می‌شوند موتورهای جستجو سریع‌تر اسم موسسه را در اختیار بازدیدکنندگان وب قرار دهند و این موضوع به افزایش درآمد کمک موثری می‌کند.

سیستم رزرواسیون آنلاین پلنو برای موسسات ارائه دهنده خدمات سلامتی و طب مکمل مزیت رقابتی برتر ایجاد می‌کند.