برای استفاده سریعتر از خدمات رزرو آنلاین مراکز آموزشی اپلیکیشن پلنو را از صفحه دانلود اپلیکیشن دانلود و نصب نمایید.

نوبت دهی وقت اساتید و مراکز آموزشی

اگر شما یک استاد دانشگاه هستید که به عنوان استاد راهنما یا استاد مشاور، دانشجویانی را برای تدوین پایان‌نامه هدایت می‌کنید حتما این روزها که به دلیل پاندمی ویروس کووید-19 بسیاری از فرایندهای زندگی اجتماعی دچار تغییر شده و  بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به صورت مجازی فعالیت می‌کنند، با مشکلاتی از جمله بر‌هم خوردن زمان‌بندی برای ارتباط با دانشجویان، برخورد کرده‌اید. خدمات رزرواسیون و نوبت‌دهی آنلاین سامانه پلنو برای حل این مشکل راه‌کار بسیار خوبی است. این سامانه که هم به صورت اختصاصی از طریق اساتید قابل استفاده است و هم به صورت عمومی از طریق موسسات و دانشگاه‌ها قابلیت استفاده دارد، کمک می‌کند تا دانشجویان با مشاهده برنامه زمانی آزاد اساتید، وقت و نوبت مناسب را برای خود رزرو کرده و در زمان مناسب به شکل حضوری یا غیرحضوری با استاد خود ارتباط گرفته و مسائل خود را مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند بدون این‌که نیازی به از دست دادن وقت در کوریدورهای دانشگاه باشد و یا بدون این که نگران این باشند که در مبادا در زمان نامناسب با استاد خود تماس گرفته‌اند. برای آشنایی بیشتر اساتید و روسای دانشگاه‌ها، امکاناتی را که این سامانه می‌تواند در اختیار ایشان قرار دهد معرفی می‌کنیم:

سامانه نوبت‌دهی و رزرو آنلاین خدمات پلنو یک پلتفرم آماده است که خدمات رزرواسیون و نوبت‌دهی آنلاین را به انواع حرفه‌ها و مشاغل ارائه می‌کند؛ بدون این که نیازی باشد تا کاربران دوره‌های تخصصی برای استفاده از آن بگذرانند. از طریق این سامانه که قابلیت کاربری‌سازی اختصاصی آن برای هر فرد یا مجموعه با صرف کم‌ترین زمان ممکن، وجود دارد شما می‌توانید به مخاطبان خود امکان مشاهده برنامه‌ها و وقت‌ها آزاد خود یا موسسه خود را داده و اجازه دهید افراد بر اساس خواسته خود، وقت مناسب را انتخاب و رزرو کنند. حتی امکان کنسل کردن یا تغییر برنامه به صورت دوطرفه وجود دارد که بلافاصله از طریق سیستم پیامکی اتوماتیک، این تغییرات در برنامه به طرف مقابل اطلاع داده می‌شود.

برای دروس تخصصی که گاهی برنامه‌ریزی برای حل تمرین و رفع اشکال اجتناب‌ناپذیر می‌شود؛ اساتید دانشگاه می‌توانند برنامه‌های عمومی خود را نیز از طریق این سامانه اطلاع‌رسانی کنند تا در صورتی که دانشجویان بخواهند به صورت گروهی برای رفع اشکال یا طرح مسائل خود هماهنگ شوند، این امکان برایشان موجود باشد. کارکرد سیستم با استفاده از ماژول‌هایی که به سادگی در اختیار کاربران قرار دارد به گونه‌ای است که با ارسال پیامک‌های یادآوری تنظیم‌شده، احتمال خطای انسانی را در تنظیم وقت و برنامه‌ریزی به حداقل ممکن رسانده و باعث صرفه‌جویی در زمان و وقت طرفین می‌شود.

از طرفی در صورتی که دانشگاه تمایل داشته باشد تا از این سامانه برای برنامه‌ریزی تمام اساتید خود استفاده کند، امکان ایجاد ارتباط و ادغام بین پروفایل شخصی اساتید، وب‌سایت دانشگاه و سامانه رزرواسیون وجود دارد.

رزرواسیون-ونوبت‌دهی-آنلاین-آموزش-مجازی

خدمات رزرو و نوبت دهی وقت اساتید

خدمات این سامانه به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته فعال بوده و دانشجویان نیازی ندارند تا منتظر اتمام تعطیلات آخر هفته شوند تا بتوانند با اساتید خود هماهنگ شوند. هم‌چنین با استفاده از این سامانه دیگر نیازی به تماس با تلفن همراه شخصی اساتید برای دریافت اجازه و هماهنگی وقت وجود ندارد. و این موضوع باعث می‌شود تا اساتید در روزهای تعطیل و ساعت‌های استراحت خود آرامش داشته باشند و در عین حال برنامه‌هایشان به طور اتوماتیک تنظیم شود.

بهره‌برداری از چنین امکاناتی، هزینه‌های جاری و پرسنلی را برای دانشگاه‌ها به حداقل رسانده و خطای انسانی ناشی از پاسخگویی افراد مختلف به تلفن‌های عمومی دانشگاه و اشتباهات در پاسخ‌گویی به دانشجویان را تا حد ممکن کاهش می‌دهد. ضمن این‌که به طور قابل ملاحظه‌ای باعث کاهش فعالیت کارکنان شده و استرس شغلی ایشان را کاسته و حس رضایت‌مندی را در طرفین این تعامل اجتماعی افزایش می‌دهد. بر این اساس کارکنان می‌توانند بدون این‌که دغدغه پاسخگویی دائمی به تلفن‌ها را داشته باشند،  از زمان آزاد شده برای انجام امور تخصصی‌تر در حیطه شغلی خود و حتی توسعه شخصی و افزایش سطح اطلاعات و مهارت‌های شغلی استفاده کنند.

در ضمن دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌توانند از طریق این سامانه، برنامه‌های دورکاری را بهتر اجرا کرده و درعین‌حال، جلسات گروهی و آموزشی را برای کارکنان خود طراحی و اجرا کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سامانه پلنو به آدرس https://plano247.ir/ مراجعه کنید. همچنین برنامه نرم‌افزاری نسخه اندروید پلنو را می‌توانید از بازار، گوگل پلی و مای‌کت دانلود کنید. هم‌چنین از طریق دنبال کردن صفحه plano247 در اینستاگرام می‌توانید با سایر خدمات این سامانه آشنا شوید.