برای رزرو آنلاین وقت مشاوره سئو ابتدا از تعریف سئو شروع می‌کنیم. سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization  یا Search Experience Optimization است. این عبارت به مفهوم بهینه‌سازی موتور جستجو بوده و مجموعه اقداماتی را شامل می‌شود که بر روی محتوای وب‌سایت انجام می‌گیرد تا علاوه بر قابل فهم و جذاب بودن برای مخاطب، قابلیت جستجوی بهتری را  به منظور دیده شدن در فضای مجازی و صفحه اول موتورهای جستجو ایجاد کند، رتبه سایت را بهبود بخشد و باعث افزایش ترافیک سایت و سودآوری بیشتر شود. می‌توان گفت سئو بستر اصلی هر کسب و کاری است که می‌خواهد دیده شود. شاید در نگاه اول فعالیت در فضای مجازی امری بسیار ساده و راحت باشد اما بلاگرها و اینفوئنسرها و فعالان فضای مجازی به خوبی می‌دانند که این موضوع بسیار پیچیده‌تر از آن است که به نظر می‌آید و نیاز به دانش و تخصص بالا داشته و  در صورتی که به درستی برنامه‌ریزی نشود ممکن است فرصت‌های بسیاری را برای کسب مزیت رقابتی از دست دهید. بهره بردن از تجربه کارشناسان متخصص و مشاور سئو و بلاگرها ممکن است در گام اول برای شما هزینه داشته باشد اما ترسیم نقشه راه و تدوین استراتژی مناسب برای کسب و کارتان با کمک متخصصان سئو منافع شما را در بلندمدت تامین کرده و سود آن برای شما احساس آسودگی خاطر و امنیت و افزایش بهره‌وری و سود مالی خواهد بود.

سئو-و-مشاوره-غیرحضوری

چرا متخصصان سئو برای ارائه مشاوره به سیستم رزرواسیون آنلاین نیاز دارند؟

هر کسب و کاری ممکن است در هر لحظه به مشاوره سئو نیاز پیدا کند. اگر قصد راه‌اندازی وب‌سایت داشته باشد نیاز دارد بداند بهترین شرکت‌های میزبانی هاست و دامین کدام هستند؟ چه اسم دامنه‌ای با چه نوع هاست باید ایجاد کند؟ سایت سفارشی داشته باشد یا از قالب‌های آماده استفاده کند؟ با چه شرکت‌ها یا افرادی برای طراحی سایت قرارداد ببندد؟ چگونه رتبه جستجوی خود را بالا ببرد؟ از چه کلمات کلیدی و چه ترکیب رنگی استفاده کند؟ چگونه وب‌سایت رقبای خود را تحلیل کند و استراتژی مناسب را تدوین کند؟ چه اشتباهاتی ممکن است دردسر ایجاد کنند؟ و  هزاران سوال دیگر از این قبیل. برای هریک از سوالات که ممکن است همه به طور یکجا پرسیده شوند و یا در هر مرحله ایجاد شوند، لازم است با مشاور سئو تماس گرفته شود. اما مکالمات مشاوره‌ای به ویژه در زمینه سئو مکالمات کوتاه‌مدت نیستند و ممکن است زمان زیادی به صورت حضوری یا مجازی صرف شود. در این صورت امکان کلافه شدن مشتریان دیگر که در صف انتظار هستند وجود دارد. بنابراین بهتر است مشتریان برای دریافت مشاوره وقت بگیرند و در زمان و نوبت تعیین شده ارتباط مشاوره‌ای خود را برقرار کنند و یا در دفتر مشاور حاضر شوند. تنظیم وقت و رزرو نوبت یا باید توسط منشی شرکت انجام شود و یا به طور مستقیم با بلاگر یا متخصصان سئو ارتباط گرفته شود و یا توسط فرم‌های آنلاین درخواست ارسال شود. در هر صورت احتمال خطا و ایجاد مشکلات فراوانی در برنامه‌ریزی وجود دارد. استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین  پلنو کمک می‌کند بخش بزرگی از این خطاها از بین رفته و رضایت مشتریان و کارشناسان به صورت دوسویه برآورده شود.

نوبت-دهی-آنلاین-سئو

پلنو پلتفرم نوبت‌دهی و مدیریت کسب و کار است که به متخصصان و مشاوران سئو کمک‌ می‌کند تا وقت‌های ملاقات و ارائه خدمات مشاوره خود را به آسانی تنظیم کنند و مشتریان متقاضی مشاوره به راحتی از طریق اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی همراه خود، وقت مشاوره خود را درخواست و رزرو کرده و پیش‌پرداخت یا کل هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت و نوبت خود را قطعی کنند. برای استفاده از سامانه رزرواسیون آنلاین پلنو کافی است وارد وب‌سایت پلنو شده و یا اپلیکیشن آن را نصب کنید. یک نام کاربری ایجاد کرده و بسته‌های پیشنهادی را بررسی و انتخاب کنید. اطلاعات کسب و کارتان را وارد کرده، رسته فعالیت خود را مشخص کنید. تقویم زمان‌بندی فعالیت خود را تنظیم کنید و به همین راحتی منشی اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید. با یک سیستم رزرواسیون آنلاین یک دفتر برنامه‌ریزی و تنظیم وقت آنلاین همیشه در اختیار و دسترس شماست و می‌توانید کلیه تراکنش‌های مالی و گزارش فعالیت‌های خود را مشاهده کنید. برنامه را تغییر دهید بدون این که نگران باشید که آیا به مشتری خود تغییر برنامه را اطلاع داده‌اید یا فراموش کرده‌اید. سیستم به طور اتوماتیک وظیفه اطلاع‌رسانی را به عهده می‌گیرد. پس پیشنهاد می‌کنیم شما فقط به توسعه تخصص خود پرداخته و کسب و کار خود را به صورت حرفه‌ای انجام دهید و وظیفه برنامه‌ریزی را به پلنو بسپارید.