رزرو آنلاین کلینیک دامپزشکی با توجه به رواج نگهداری حیوانات خانگی از قبیل سگ، گربه، خرگوش و سایر جوندگان و پرندگان در سال‌های اخیربسیار مهم است و، حتما گذر تمام کسانی که یک یا چند حیوان خانگی دارند برای یک‌بار هم که شده به یک کلینیک دامپزشکی افتاده است. در یک کلینیک دامپزشکی انواع خدمات سلامتی و بهداشتی از قبیل معاینه دوره‌ای و چکاپ برای تشخیص بیماری‌ها، انجام آزمایش‌های خون، رادیولوژی، سونوگرافی، واکسیناسیون، دارو درمانی، کوتاه کردن موها، شستشو، گرفتن ناخن، تمیز کردن گوش، اصلاح نوک پرندگان، کوتاه کردن بال و … برای حیوانات خانگی ارائه می‌شود. کارهایی از قبیل صدور شناسنامه، کاشت میکروچیپ، صدور گواهی سلامت نیز در کلینیک‌های دامپزشکی انجام می‌گیرند. حتی در برخی از این مراکز، جراحی‌های جزیی مانند عقیم‌سازی، جراحی‌های خارج از حفره شکمی، اصلاح فتق و … نیز انجام می‌گیرند. بیشتر کلینیک‌ها هم قسمت پت شاپ دارند و شما می‌توانید لوازم و غذای حیوانات خانگی خود را تهیه کنید و حتی در صورت نیاز به پانسیون کردن حیوان خانگی‌تان در هنگام سفر می‌توانید از کلینیک‌های دامپزشکی استفاده کنید.

اگر تنوع خدماتی را که در این مراکز ارائه می‌شوند به همراه مدت زمان لازم برای هریک از آن‌ها در نظر بگیریم و آن را به تعداد متنوع حیوانات خانگی تعمیم دهیم متوجه خواهید شد که برنامه‌ریزی وقت و گرفتن نوبت برای حضور در این کلینیک‌ها چقدر اهمیت دارد.

گرفتن-وقت-غیرحضوری-دامپزشکی

اگر یک پت‌شاپ به سیستم رزرواسیون آنلاین کلینیک دامپزشکی مجهز نباشد چه اتفاقی می‌افتد؟

در وهله اول یک نفر برای تنظیم وقت و برنامه مرتب باید با متقاضیان در ارتباط تلفنی باشد و دفتر برنامه‌ها را تنظیم کند و خطوط تلفن مشغول خواهند بود. این موضوع در بیشتر مواقع باعث می‌شود درخواست کننده وقت یا از حضور در کلینیک منصرف شده و کلینیک دیگری را انتخاب کند و یا در صورت ضرورت حیوان خانگی خود را برداشته و مستقیما به مرکز درمانی مراجعه کند. تجمع حیوانات خانگی برای مدت زمان زیاد در یک کلینیک علاوه بر شلوغی و ازدحام و سروصدا می‌تواند دردسرهایی را ایجاد کند.

رزرو آنلاین کلینیک دامپزشکی چگونه انجام می‌شود؟

با نصب و راه‌اندازی سیستم رزرواسیون آنلاین پلنو، کلینیک دامپزشکی به راحتی برنامه خود را در تقویم ارائه کرده و متقاضیان و صاحبان پت، با ورود به این سامانه یا اپلیکیشن که قابل نصب بر روی موبایل نیز می‌باشد، با مشخص کردن نیاز خود یا طرح مسئله پیش آمده، بر اساس زمان مورد نیاز برای هریک از خدمات، وقت خود را تنظیم کرده و بدون دغدغه و معطلی در کلینیک به امور خود می‌پردازند.

سیستم رزرواسیون آنلاین کلینیک دامپزشکی به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته قابل بهره‌برداری است و صاحبان کلینیک می‌توانند ضمن ارائه خدمات تخصصی، زمان خود و مشتریانشان را به صورت بهینه مدیریت کرده و با ارسال سیستمی پیامک، برنامه حضور مشتریان را به ایشان یادآوری کرده و هرگونه تغییر در برنامه را اطلاع‌رسانی کنند. بانک اطلاعاتی مورد نیاز خود را به محض پر کردن فرم تقاضای مشتریان به صورت آنلاین مشاهده کرده و گزارش تراکنش‌های مالی را بررسی کنند. در شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو بیشتر دیده شوند و کسب و کار خود را توسعه دهند.