برای استفاده سریعتر از خدمات رزرو آنلاین اپلیکیشن پلنو را از صفحه دانلود اپلیکیشن دانلود و نصب نمایید.

 

فروش موفق در امر کسب و کار از آن کسی است که فرایند دریافت خدمات یا خرید را برای مشتریان خود تسهیل کند. امروزه اکثریت قریب به اتفاق کسب‌ و کارها و شرکت‌های موفق می‌دانند که بدون استفاده از اینترنت، وب‌سایت و ظرفیت شبکه‌های مجازی از گردونه بازار به دور خواهند افتاد و فروش موفق و رضایت مشتری را از دست خواهند داد.

این پلتفرم‌ها می‌توانند به مدیران و صاحبان کسب و کارها کمک کنند تا محصولات و خدمات خود را معرفی کنند، به فروش موفق برسانند، اعتبار برند خود را افزایش دهند و موفقیت سازمان و شرکت خود را تضمین کنند. از طرفی، واحدهای بازرگانی و فروش، خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتریان در سازمان‌ها به عنوان زنجیره ارتباطی سازمان با مشتری از اهمیت به سزایی برخوردارند و هرچه بیش‌تر و بهتر با مخاطبان در ارتباط مفید و موثر و خوشایند باشند، وفاداری مشتریان را به سازمان بیشتر حفظ می‌کنند و امکان فروش خدمات و محصولات بیش‌تر را برای سازمان مهیا می‌کنند. اما گاهی خطاهای جزیی باعث ایجاد نارضایتی مشتریان می‌شود. یکی از این خطاها ارتباط ناهنگام و زمان‌بندی نامناسب برای تماس واحدهای فروش و CRM با مشتری است.

برای داشتن فروش موفق، از وظایف مشترک واحدهای فروش، ارتباط با مشتریان، خدمات پس از فروش و یا واحد بازرگانی، شناخت مشتریان، برقراری ارتباط با آن‌ها، تحلیل اطلاعات جمع‌آوری شده از بازخورد مشتریان و نتایج رضایت‌مندی آن‌ها یا شکایت‌های ایشان، بررسی انواع استراتژی مناسب برای توسعه ارتباطات، و پیاده‌سازی راه‌کارهای مناسب برای بهبود رضایت‌مندی مشتریان از طریق ایجاد ارزش است.

برای موفقیت در این زمینه، ایجاد و تکمیل بانک اطلاعاتی مرتبط با مشتریان و توسعه ابزار کار افراد زیرمجموعه برای انجام بهتر وظایف خود، بسیار مهم است. هرچه این اطلاعات کامل‌تر بوده و شامل جزییات بیش‌تری در مورد مشتری و علاقمندی‌های ایشان باشد و هرچقدر امکانات بیشتری برای کاهش خطاهای عملکرد انسانی و انجام بهتر وظایف تامین شود؛ مدیریت این بخش‌ها در عملکرد خود درخشان‌تر خواهند بود و فروش موفق و موثری خواهند داشت.

رزرواسیون-ونوبت‌دهی-آنلاین-آموزش-مجازی

بانک اطلاعاتی در این واحدها می‌تواند شامل اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد، تاریخ ازدواج، نام همسر و فرزندان و تاریخ مناسبت‌های مربوط به ایشان، شغل و محل کار مشتری، تحصیلات، آدرس و ….باشد. بر این اساس واحد فروش یا خدمات پس از فروش، و یا واحد ارتباط با مشتریان به تناسب سازمان‌دهی داخلی شرکت، برای عرضه محصولات جدید یا خدمات جانبی، یادآوری زمان سرویس محصول بر اساس برنامه‌ریزی و گارانتی ارائه شده، با مشتریان خود تماس برقرار می‌کند. بسیار پیش آمده که این تماس در زمان استراحت مشتری، ساعت پیک کاری، درهنگام جلسه و … انجام شده و منجر به نارضایتی و اعتراض مشتریان شده است. یکی از ساده‌ترین راه‌حل‌ها برای از بین بردن این مسئله و داشتن فروش موفق تکمیل بانک اطلاعاتی و اضافه کردن اطلاعات زمان مناسب برای تماس با مشتری می‌باشد. اما این اطلاعات به تنهایی کمکی به رفع مشکل و حل مسئله نمی‌کند. سامانه پلنو در کنار گردآوری اطلاعات کامل می‌تواند به سامان‌دهی و برنامه‌ریزی ارتباط با مشتریان کمک کند.

خدمات پلتفرم طراحی شده در سامانه پلنو برای کمک به این واحدها شامل موارد زیر است:

  • ایجاد سامانه رزرواسیون زمان تماس با مشتری و ادغام آن با وب‌سایت شرکت
  • ادغام سامانه رزرواسیون پلنو با تمامی شبکه‌های اجتماعی شرکت
  • امکان معرفی مدیران و پرسنل واحدهای مشخص شده و تعیین سطح دسترسی برای هریک از ایشان
  • سهولت نوبت‌دهی آنلاین و رزرو زمان مناسب برای تماس با مشتری در هنگام پرکردن فایل بانک اطلاعاتی مخاطبان بر اساس اعلام مشتری تغییر
  • امکان تغییر زمان مناسب ارتباط با مشتری بر اساس اعلام مشتری
  • ارسال پیامک یادآوری به مسئولان ارتباط با مشتری به منظور یادآوری زمان تماس
  • کاهش هزینه‌های اجرایی و خطاهای انسانی
  • کاهش میزان نارضایتی و اعتراض مشتریان

فروش-اینترنتی-آنلاین-بیشتر

با استفاده از خدمات سامانه پلنو، مدیران یک تقویم کاری حرفه‌ای خواهند داشت و می‌توانند برنامه‌های کاری مجموعه خود را بر اساس این تقویم تنظیم کنند. هم‌چنین مسئولانی که وظیفه ارتباط با مشتری را بر عهده دارند بر اساس این زمان‌بندی، کارهای خود را مرتب می‌کنند تا به موقع و در ساعت و تاریخ مشخص، با مشتری خود تماس بگیرند.

با کمک گرفتن از سامانه پلنو امکان برگزاری کلاس‌های گروهی برای آموزش درون سازمانی و حتی برون سازمانی و ویژه مشتریان در گروه‌های مشترک نیز وجود دارد.

خدمات این سامانه امکان سفارشی‌سازی بر اساس خواسته مشتری دارد و بدون نیاز به هیچ تخصص حرفه‌ای امکان تغییرات مورد نیاز و انتخاب کدهای لازم برای شرکت وجود دارد.