مشاوره مالیاتی آنلاین

قوانین مالیاتی و مفاد و تبصره‌های آن به‌قدری پیچیده هستند که اکثرا موجب سردرگمی مودیان از جمله کارفرمایان و فعالان اقتصادی شده و با توجه به این‌که تاخیر در پرداخت مالیات منجر به اخذ جریمه می‌شود، ناآگاهی و یا عدم اجرای قوانین مالیاتی در موعد مقرر شده، می‌تواند خسارت زیادی به مودیان مشمول مالیات وارد کند. سامانه پلنو با ارائه خدمات مناسب برای مشاوره مالیاتی آنلاین، می‌تواند راه‌کار حل مشکل را حتی در زمانی که شرایط اورژانسی بوده و اضطرار و فوریت وجود دارد، در اختیار متقاضیان قرار دهد. هم‌چنین برای مشاورین مالیاتی، امکاناتی ارائه می‌کند که بتوانند بدون نیاز به نیروی انسانی برای هماهنگی و تنظیم وقت و … به صورت منظم و برنامه‌ریزی شده خدمات مشاوره آنلاین را در هر موقعیت و زمان و از هر مکان ارائه کنند.

مشاوره مالیاتی غیرحضوری و آنلاین

اهمیت مالیات:

مالیات به عنوان یکی از شریان‌های اقتصادی در توسعه ملی و کاهش فقر و ایجاد عدالت اجتماعی، پولی است که دولت‌ها در کشورهای توسعه‌یافته و یا درحال توسعه، به منظور تامین منابع مالی خود از اشخاص حقیقی و حقوقی و صاحبان کسب‌وکار دریافت می‌کنند. و در واقع پرداخت مالیات از طرف شهروندان یک کشور، نوعی هم‌کاری و هم‌یاری برای پرداخت هزینه‌های عمومی اداره کشور است که در کشورهای توسعه‌یافته، کاملا شناخته شده و جاافتاده است. کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در یک جامعه توسعه‌یافته یا در‌حال توسعه، موظف هستند درصدی از سود، درآمد و یا اموال خود را به عنوان مالیات، برای تامین سرمایه لازم برای عمران و آبادانی کشور، خدمات عمومی و تحقق پروژه‌های کلان دولت بپردازند.

با مشاوره مالیاتی آنلاین به خصوص در دوران همه‌گیری کرونا سوالات و موارد مالیاتی خود را از خانه یا محل کار خود پیگیری کنید.

مشاوره مالیاتی آنلاین با پلنو

انواع مالیات:

 • مالیات بر املاک
 • مالیات بر ارث
 • مالیات بر دارایی
 • مالیات بر ارزش افزوده
 • مالیات بر مشاغل
 • مالیات بر مصرف و فروش خدمات
 • مالیات بر حقوق
 • مالیات بر واردات
 • مالیات‌های اتفاقی مثل درآمدهای بلاعوض از جمله جوایز و ….

این مالیات‌ها در زمره مالیات‌هایی هستند که به طور مستقیم یا غیرمستقیم اخذ می‌شوند.

اهمیت مشاوره مالیاتی آنلاین

اهمیت مشاوره مالیاتی:

قوانین مالیاتی باعث شفافیت روابط اقتصادی می‌شوند، اما نیازمند دانش و تخصص بوده و اکثر افراد درآمدهای مشمول مالیات خود را تشخیص نمی‌دهند؛ در نتیجه در موعد‌های قانونی و مقرر شده نسبت به ابراز و پرداخت آن اقدام نکرده و مشمول جریمه می‌شوند. از این‌رو کمک گرفتن از افراد متخصص و آگاه در اموری هم‌چون مسائل مالیاتی، ضمن جلوگیری از ایجاد خسارت‌هایی مانند جریمه دیرکرد مالیات، می‌تواند باعث به حداقل رساندن میزان مالیات در چارچوب قوانین کشور شود.

مشاور مالیاتی، یک فرد متخصص، تحصیل‌کرده و مجرب است که علاوه بر این‌که در زمینه مالی و حسابداری دانش و تجربه داشته و به استانداردهای بین‌المللی حسابداری آگاه است،  تجربه و تسلط کافی و به‌روز، در حوزه حقوقی و قانونی خصوصا قوانین مالیات‌های مستقیم، روش تشکیل پرونده‌های مالیاتی، موعد تحویل گزارش‌های مالی و مالیاتی به سازمان امور مالیاتی، انواع معافیت‌ها و تخفیف‌های مالیاتی ابلاغ شده از طریق بخش‌نامه‌ها و هم‌چنین آیین‌نامه‌های اجرایی سازمان امور مالیاتی کشور دارد.

در نتیجه استفاده از مشورت و راهنمایی مشاورین مالیاتی باعث می‌شود دیگر نگران پرداخت جریمه‌های سنگین و یا ابطال مجوز فعالیت‌های اقتصادی‌تان نبوده و با اطلاع از معافیت‌های ابلاغ شده مشمول حداقل میزان مالیات شوید.

مشاوره مالیاتی آنلاین باعث حفظ وقت و انرژی شده، آسودگی خاطر را برایتان به ارمغان می‌آورد.

برای آشنایی با سرویس رزرواسیون آنلاین پلنو روی لینک آبی کیلک کنید.

مشاوره مالیاتی غیرحضوری

سامانه پلنو و خدمات مشاوره آنلاین:

در این مورد، سامانه پلنو به دو گروه خدمات خود را ارائه می‌کند:

 • گروه اول: مشاورین مالیاتی متخصص و یا موسسات مشاوره
 • گروه دوم: مشمولین مالیات و مودیان

خدمات گروه اول شامل یک صفحه اختصاصی به عنوان وب‌سایت می‌باشد که می‌توانند خدمات خود را در آن معرفی کنند. هم‌چنین امکان رزرو آنلاین هریک از خدمات ارائه شده توسط کاربران و مشتریان، و هم‌چنین امکان رد یا تایید آن توسط موسسه یا مشاورین مالیاتی، در این صفحه وجود دارد. این صفحه قابلیت لینک به شبکه‌های اجتماعی مشاورین داشته و خدماتی هم‌چون دریافت وجه از مشتریان به صورت آنلاین، محدود کردن شرایط رزرو و ارسال پیامک یادآوری برای دریافت مشاوره دارد. هم‌چنین مشاورین مالیاتی می‌توانند از طریق این سامانه برنامه‌های آموزشی گروهی تهیه کرده و ارائه کنند.

خدماتی که سامانه پلنو به مشمولین مالیات، مودیان و یا افرادی که نیاز به مشاوره دارند ارائه می‌کند عبارتند از:

 • امکان رزرو وقت مشاوره در تمام روزهای هفته و در هر ساعت از شبانه‌روز که مورد نیاز است
 • پرداخت آنلاین
 • ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی
 • رزرو گروهی برنامه‌‌های آموزشی
 • و …

داشتن احساس امنیت فکری در زمانی که ذهن بسیار درگیر و مشغول است بسیار خوشایند است. ما به شما آسودگی فکری هدیه می‌کنیم.