ممکن است شما یک آرایشگر متخصص و حرفه‌ای باشید ولی مدیریت و برنامه‌ریزی تخصص شما نباشد. سامانه رزرو نوبت سالن زیبایی ، آرایشگاه ها و اسپا در واقع سامانه مدیریت آرایشگاهی و نوبت‌دهی آنلاین پلنو به شما کمک می‌کند مدیریت کسب و کار را نیز به بهترین شیوه ممکن انجام دهید.

رزرو نوبت سالن زیبایی

شاید برای هریک از ما پیش آمده باشد که برای رفتن به آرایشگاه از قبل وقت گرفته، اما به دلیل مشغله بالای کاری، ساعت یا تاریخ آن را فراموش کرده باشیم. این اتفاق برای نوبت‌هایی که در بازه‌های زمانی قبل از نوروز می‌گیریم بیشتر پیش می‌آید، چرا که در اکثر موارد این نوبت‌دهی از یک ماه پیش و گاهی زودتر انجام می‌شود تا بهترین زمان انتخاب شود، اما به مرور که به ایام عید نزدیک می‌شویم، فشردگی کارهای خانه‌تکانی و … باعث فراموشی برنامه‌هایی می‌شوند که از مدت‌ها قبل تنظیم شده‌اند.

شاید برخی مدیران مجموعه‌های آرایشگاهی تمهیداتی اندیشیده‌ باشند که منشی دفتر مدیریت از طریق تماس تلفنی وقت شما را یادآوری کند. ولی این کار به اتلاف وقت و صرف هزینه زیاد برای آرایشگاه منجر شده و باعث می‌شود منشی نیز نتواند به خوبی پاسخگوی مراجعین حضوری باشد که در این مقاطع زمانی تعدادشان زیاد و درخواست‌هایشان نیز متنوع است و گاهی ممکن است چند نفر به طور هم‌زمان وارد آرایشگاه شده و هریک خواسته متفاوتی را داشته باشند. به این اتفاقات، مشتریانی را نیز اضافه کنید که از حضور در آرایشگاه به هر دلیلی منصرف شده و مراجعه نکرده‌اند و به دلیل اشغال بودن خطوط تلفن از اعلام کنسلی برنامه خود منصرف شده‌ و زمان خالی بدون برنامه‌ریزی ایجاد کرده‌اند. نرم افزار رزرواسیون آرایشگاه و سالن‌های زیبایی و اسپا و سامانه رزرواسیون مدیریت آرایشگاهی پلنو راهی مطمئن است که مشتریان و صاحبان کسب و کار آرایشگاهی بتوانند با خیال آسوده برنامه‌های خود را تنظیم کرده و بدون دغدغه فراموشی یا برهم خوردن برنامه‌هایشان، زمان خود را مدیریت کنند.

رزرو-آرایشگاه-و-سالنهای-زیبایی

پلنو سامانه رزرواسیون و خدمات نوبت‌دهی آنلاین است که می‌تواند به صورت مستقل و یا از طریق ادغام با وب‌سایت اختصاصی کسب و کارها عمل کند. با استفاده از این پلتفرم، شما می‌توانید به عنوان مدیر یک سالن زیبایی و آرایشگاه، با معرفی کسب و کارتان، کارکنان و شرایط محیط کاری، برنامه زمانی و تقویم فعالیت سالن؛ علاوه بر مدیریت امور داخلی مجموعه خود، تراکنش‌های مالی را به صورت آنلاین انجام داده و به مشتریان خود نوبت بدهید. این خدمات علاوه بر این‌که از طریق مرورگرهای وب، بدون وقفه در تمام ساعات شبانه‌روز و در تمام روزهای هفته بدون تعطیلی قابل انجام است، به صورت یک اپلیکیشن نیز قابل نصب بر روی گوشی‌های همراه بوده و کافی است شما با اختصاص زمان بسیار کوتاهی بدون این‌ که نیازی به آموزش تخصصی و دانش برنامه‌نویسی و یا هرگونه سخت‌افزار یا نرم‌افزار خاصی داشته باشید، با انتخاب پکیج‌های آماده پلنو، نام و مشخصات فعالیت‌های قابل انجام در سالن زیبایی خود را وارد سیستم کرده و برنامه زمانی خود را اعلام کنید. در بقیه مراحل، کاربران با ورود به سامانه می‌توانند با رویت فعالیت‌ها و خدماتی که در آرایشگاه انجام می‌شود، خدمات و زمان مورد نظر خود را انتخاب کرده و مبلغ پیش پرداخت تعیین شده را به صورت اینترنتی واریز کرده و نوبت خود را ثبت کنند. حتی می‌توانند در صورت نیاز زمان خود را تغییر دهند و یا با رعایت شرایط تعیین شده توسط مدیریت، وقت خود را کنسل کنند.

پس از آن، سامانه ضمن این که وقت تعیین شده را از دسترس سایر کاربران خارج می‌کند که امکان اشتباه در نوبت‌دهی پیش نیاید؛ برای شخص پیامکی مبنی بر ثبت تعیین وقت ارسال می‌کند و در بازه زمانی تعیین شده توسط مدیر، پیامک یادآوری وقت را نیز برای افراد ارسال می‌کند. این پیام می‌تواند به صورت دوطرفه برای مشتری و ارائه دهنده خدمات، ارسال شود تا هر دو از برنامه زمانی خود آگاه باشند. با این شیوه، حجم تماس‌های تلفنی و کاغذهای یادداشت دستی بسیار کاهش می‌یابد. زمان بهتر مدیریت می‌شود و امکان تمرکز برای پاسخگویی بهتر و جلب رضایت مشتریان بیشتر می‌شود.

سایر خدماتی که از طریق پلنو برای رزرو نوبت سالن زیبایی و آرایشگاه ها می‌توانید دریافت کنید به شرح ذیل است:

 • امکان ایجاد، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریت
 • امکان معرفی تمام خدمات با قیمت‌گذاری متنوع و بدون محدودیت
 • امکان ادغام با وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی آرایشگاه
 • امکان دریافت پیش‌پرداخت
 • ارسال رزرو، تغییر برنامه و کنسلی
 • امکان ارسال پیام یادآوری
 • امکان گزارش‌گیری روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه
 • تسهیل در تفکیک خدمات ارائه شده بر اساس تعداد کارکنان و مشخص کردن سهم هرشخص بدون خطا
 • امکان رزرو گروهی برای عروس یا داماد و همراهان
 • اعمال و اعلام تاخیر در فعالیت هریک از کارکنان در شرایط اضطراری، به همراه اعلام پیامکی آن به مشتریان
 • امکان ثبت امتیاز و نظرسنجی از کاربران و مشتریان به منظور بهبود و ارتقا سطح عملکرد کارکنان مجموعه
 • امکان فعال‌سازی آلارم گوش‌ به زنگ، این آلارم با انتخاب مشتریان برای زمان‌هایی است که اگر قبل از وقت تعیین شده، موردی کنسل شده باشد و زمانی خالی شده باشد، به مشتریان اعلام شود تا در صورت نیاز آن را انتخاب کنند.
 • امکان استفاده از بسته گالری تصاویر، به منظور معرفی تصویری خدمات به مشتریان
 • امکان اختصاص کد اختصاصی کاربری QR به مشتریان برای تسهیل استفاده از خدمات سامانه
 • کاهش هزینه‌ها و بهینه‌سازی استفاده از منابع مالی، فیزیکی و انسانی

نرم افزار رزرواسیون آرایشگاه و سالن‌های زیبایی و اسپا تمام این خدمات را ارائه می‌دهد.