پاسخ به پرسش‌های متداول شما

پلنو با دو سرویس رزرواسیون قرار ملاقات ها و نظرسنجی آنلاین به بازار معرفی شده است. ولی برای تیم پلنو این تنها اول راه است. تیم توسعه کسب و کار بهمراه تیم فنی پلنو در حال حاضر مشغول تحلیل و بررسی و توسعه سرویسهای دیگری نیز هستند که به زودی و بعد از تست و تایید نهایی از طریق این پلتفرم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

عموما پلتفرم پلنو مناسب تمامی کسب و کارهایی است که به نوعی مفهوم اولویت سرویس دهی به مشتریان در کسب و کار آنها احساس میشود. مخصوصاً اشخاص، کسب و کارها و صنوفی که به دلایل مختلف رغبت و تمایل فراوانی از سوی مشتریان جهت مراجعه و دریافت سرویس از آنها وجود دارد و از طرفی رضایتمندی مشتریان و مراجعه کنندگان از اولویتهای اصلی آنان می باشد، در صدر مشترکین پلنو قرار میگیرند. به عبارتی دیگر اگر مراجعه کننده زیادی دارید و نیز رضایتمندی و وفاداری مشتریان در نحوه سرویس دهی برای شما از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، بی شک که پلنو ابزار مناسبی برای شماست. بعنوان نمونه کسب و کارها و صنوفی مانند بانک ها، مراکز دولتی، شهرداری ها، بیمارستانها، پزشکان، رستوران ها، سالنهای زیبایی و آرایشی، آتلیه های عکاسی و ... جزء مشترکین بالقوه پلنو بحساب می آیند.

پلتفرم پلنو با رعایت بالاترین استانداردهای امنیت اطلاعات بگونه ای طراحی شده است که کاربران با صرف کمترین زمان ممکن، عضو سیستم پلنو شده و از طریق کامپیوتر شخصی، گوشی تلفن همراه، تبلت و نیز اپلیکیشنهای موبایل (بزودی) بر روی هر دو بستر Android و iOS از امکانات این سرویس بهره مند شوند. پلنو یک نرم افزار واحد را برای مشتریان و کسب و کارها ارائه میدهد، بدین مفهوم که هم کاربران و هم کسب و کارها از یک سیستم نرم افزاری برای ارائه و دریافت خدمات استفاده میکنند.

اربران با وارد کردن شماره تلفن همراه و عضویت در سیستم پلنو بعنوان کاربر عادی شناخته میشوند. کاربران عادی قادر هستند از سرویس تنظیم قرار ملاقات، وقت مورد نظر خود را از هر کسب و کاری که عضو این سیستم است، رزرو نمایند. اما کسب و کارهای مختلف میتوانند از طریق ارتقاء پلن و استفاده از بسته پایه (رایگان) و یا خریداری بسته های مختلف که بر اساس نیازمندی های کسب و کارها طراحی شده عضویت خود را ارتقاء داده و عضو رسته کسب و کارهای شوند. در این بخش پس از تکمیل اطلاعات، کسب و کارها می توانند ساعات کاری خود را مشخص کرده و جهت رزرو در اختیار کاربران عادی (یا حتی کسب و کاری) پلنو قرار دهند. از طرفی کاربران کسب و کار میتوانند از سرویس نظرسنجی آنلاین استفاده کنند. بدین صورت که میتوانند سوال یا سوالاتی را مطرح کرده و جهت پاسخگویی در اختیار مشتریان خود (یا عموم) قرار دهند.

پلنو به همان اندازه که در صدد فراهم آوردن امکاناتی برای افزایش کارآمدی و آسایش کاربران عادی است، به همان اندازه خود را موظف و متعهد به رعایت حقوق کسب و کارها می داند. چنانچه کاربری وقت ملاقاتی را از یک کسب و کار رزرو نماید و بنابه دلایلی نتواند در همان تاریخ جهت دریافت سرویس حضور یابد، موظف است طی مکانیزم هایی که پلنو در اختیار کاربر قرار میدهد، قرار ملاقات مورد نظر را کنسل نماید. در غیر اینصورت از آنجایی که با عدم حضور، ضرر و زیانی را متوجه آن کسب و کار می نماید، در صورت تکرار این عمل برای 3 بار، پروفایل کاربری کاربر غیر متعهد، بمدت 6 ماه به حالت تعلیق در می آید. این حالت برای کسب و کارها نیز وجود دارد. چنانچه امتیاز کیفیت سرویس دهی کسب و کار عضو پلنو از مقداری پایین تر باشد، علیرغم میل باطنی، طبق قوانین و مقررات این پلتفرم، پلنو مجبور به مسدود سازی آن حساب کاربری خواهد شد.

پلتفرم پلنو بستری برای ارتباط مستقیم مشتریان با افراد، سازمانها و کسب و کارهای مختلف است. آپشن تبلیغات در این پلتفرم این امکان را به کسب و کارها می دهد که پروفایل کاربری آنها جزء اولین های نتایج جستجو برای کاربران به نمایش داده شود. که این به نوبه خود باعث افزایش آگاهی از برند نزد کاربران و در نتیجه افزایش مشتریان آن کسب و کار خواهد شد. عموما در تمامی کسب و کارها نحوه تعامل کسب و کارها و نیز کیفیت ارائه سرویس از سوی آنان، از درجه اهمیت ویژه ای برای مشتریان برخوردار است. عضویت در این پلتفرم و در دسترس قرار دادن امکانات آن برای استفاده مشتریان، حس خوب رضایتمندی را در بین مشتریان به همراه خواهد داشت.

یش از توسعه پلتفرم و در مرحله مطالعات بازار، یکی از مواردی که تقریبا تمامی کسب و کارهایی که ارباب رجوع زیادی داشتند و از سرویسهایی مانند نوبت دهی آنلاین استفاده میکردند (علی الخصوص مراکز درمانی دولتی) مطرح کرده و گله مند بودند، سوء استفاده برخی افراد (بعنوان مثال کافی نت ها) در رزرو انبوه نوبت از پزشکان و فروش آنها در بازار سیاه به نرخ های غیر منصفانه بود. تدابیری که تیم فنی پلنو در توسعه این پلتفرم بکار برده، این امکان را به کلی از سودجویان سلب مینماید و تمامی کاربران با رعایت حق و عدالت می توانند بصورت یکسان در هر لحظه از شبانه روز و از هر کجای کشور از خدمات پلنو استفاده نمایند.