قوانین و مقررات

به پلنو خوش آمدید. از اینکه عضوی از خانواده پلنو هستید (و یا تمایل به عضویت دارید) بسیار خرسندیم. با عضویت در پلتفرم پلنو ضمن موافقت با مقررات و شرایط تعیین شده توسط این شرکت، تعهد خود مبنی بر اجرای تمامی مفاد این توافقنامه را اعلام داشته اید. مسلماً لزوم داشتن پاره ای از مقررات و قوانین و نیز عمل به آنها جهت نیل به اهداف تعیین شده، مورد قبول شما نیز می باشد. قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کنند، لذا کاربران با هر بار استفاده از این پلتفرم، پایبندی و تعهد خود را با قوانین موجود اعلام میدارند. توصیه میشود، قبل از آنکه به جمع خانواده پلنو بپیوندید، تمامی قوانین، مقررات و ضوابط جاری را بدقت مطالعه نموده و پس از موافقت با این شرایط، افتخار همراهیتان را در پلنو داشته باشیم. این قوانین در مورد تمامی سرویس های ارائه شده توسط پلتفرم پلنو لازم الاجراست و شما ضمن استفاده از هر کدام از سرویسهای این پلتفرم، متعهد و ملزم به رعایت آنها می باشید.

استفاده از پلنو

تمامی مقررات تعیین شده در این توافقنامه کاربری بر اساس قوانین و ضوابط کشور عزیزمان ایران تدوین شده است.

کاربران کسب و کار

مسئولیت مستقیم حقوقی هرگونه محتوای بارگذاری شده بر روی پروفایل کاربری بر عهده خود کاربر و صاحب پروفایل می باشد. تاکید میشود که کلیه مواردی که در پروفایل کاربران بارگذاری میگردد (ائم از متن، عکس و فیلم) می بایست منطبق بر قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران باشد و درصورت مغایرت با موازین شرعی، عرفی و ملاحظات سیاسی، شرکت در مرحله اول مجبور به اخطار به صاحب پروفایل می باشد و در صورت عدم اصلاح و یا تکرار، پروفایل مذکور مسدود میگردد. پر واضح است که مسئولیت عدم صحت مطالب، توضیحات و عناوین نوشته شده بر عهده صاحب پروفایل می باشد. مسئولیت هرگونه لینک وبسایت های اینترنتی، آدرس شبکه های اجتماعی و یا هرگونه متنی که ارتباطی با پلتفرم پلنو نداشته و خارج از اراده و کنترل مسئولین این پلتفرم باشد و در پروفایل کاربران بارگذاری شود، بر عهده خود صاحب پلتفرم می باشد. جهت جلوگیری از برخی سوء استفاده ها، کلیه شرکتهای دولتی، سازمانها و نهادهای وابسته، نمایندگان مجلس و وزارت خانه ها که مایل به عضویت در پلتفرم پلنو باشند، می بایست در مرحله اول در سیستم ثبت نام نمایند و سپس برای فعال شدن پروفایل کاربری، درخواستی رسمی بر روی سربرگ آن نهاد یا سازمان و یا ایمیلی با آدرس سازمانی، به شرکت ارسال نمایند. طبق سیاست های کاری شرکت و جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های مالی، کسب و کارهایی که آپشن پیش پرداخت فعال دارند و تمایل به دریافت پیش پرداخت از مراجعه کنندگان خود (حین پروسه رزرو) دارند، تمامی مبالغ پرداخت شده توسط مشتریان و مراجعه کننده ها را عینا و بدون کسر هیچ گونه کمیسیونی، حد اکثر بعد از 3 روز کاری از تاریخ ارائه سرویس دریافت خواهند نمود. کسب و کارهایی که روش پرداخت با ارزهای خارجی را انتخاب می نمایند، توجه داشته باشند که وجه پرداخت شده توسط مشتری به حساب پلنو، بعد از کسر 15 درصد کارمزد انتقال و بعد از 7 روز کاری به حساب ارزی آنان واریز خواهد شد. پلتفرم پلنو این امکان را در اختیار کسب و کارهای عضو قرار داده است تا سیاست های لغو قرار (از طرف مشتریان) را متناسب با اولویتها و سیاستهای خود داشته باشند. ولی این سیاستها نباید و نمیتوانند بعد از اینکه مشترکی، زمان مشخصی را برای دریافت سرویس از آن کسب و کار رزرو نمود، تغییر یابند. تمامی مراحل فرایند رزرواسیون در سیستم پلنو ثبت میگردد و قابل استعلام است. چنانچه کسب و کار و یا فردی قصد ایجاد یک نظرسنجی و انجام آن را داشته باشد، توجه به این نکته ضروری است که موضوع نظر سنجی در هیچ سطحی نباید مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرع و عرف رایج باشد. در غیر اینصورت، اجازه انتشار داده نخواهد شد. پلتفرم پلنو بستری است برای استفاده کسب و کارها و مراجعین آنها بمنظور افزایش بهره وری (استفاده بهینه از زمان)، آسایش و راحتی ایشان. از اینرو این انتظار از کسب و کارهای عضو این پلتفرم میرود که راس زمان رزرو شده توسط مشترکین عادی پلنو، اقدام به ارائه سرویس نمایند. بعد از اتمام هر سرویس، از مشترکین نظرسنجی خواهد شد، چنانچه بعد از دوره ای، میانگین نمره نظرسنجی ها کمتر از 3.5 از 5 باشد، متاسفانه امکان ادامه همکاری با آن کسب و کار وجود نخواهد داشت.

کاربران عادی

سرویس های پلتفرم پلنو، برای آسایش و راحتی عموم مردم طراحی شده اند ولیکن رعایت مواردی از طرف کاربران عادی این پلتفرم نیز مورد انتظار است. مسئولیت مستقیم حقوقی هرگونه محتوای بارگذاری شده بر روی پروفایل کاربری بر عهده خود کاربر و صاحب پروفایل می باشد. تاکید میشود که کلیه مواردی که در پروفایل کاربران بارگذاری میگردد، می بایست منطبق بر قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران باشد و درصورت مغایرت با موازین شرعی، عرفی و ملاحظات سیاسی، شرکت در مرحله اول مجبور به اخطار به صاحب پروفایل می باشد و در صورت عدم اصلاح و یا تکرار، پروفایل مذکور مسدود میگردد. پر واضح است که مسئولیت عدم صحت مطالب، توضیحات و عناوین نوشته شده بر عهده صاحب پروفایل می باشد. جهت جلوگیری از اجحاف در حق کسب و کارهایی که کاربر از آنها جهت دریافت سرویس، وقت رزرو مینماید، کاربر میبایست در صورتیکه امکان حضور در جلسه را ندارد، در اولین فرصت اقدام به ابطال قرار ملاقات نماید و درصورتیکه قرار ملاقات را به موقع و قبل از زمان مشخص شده لغو ننماید و این کار حداکثر سه بار دیگر (بدون توجه به کسب و کار انتخابی) تکرار گردد، کاربر بعنوان کاربر غیر متعهد شناخته شده و حساب کاربری ایشان به مدت 6 ماه تعلیق خواهد شد و درصورت تکرار حساب کاربری شخص، برای همیشه حذف خواهد شد، بگونه ای که دیگر قادر به استفاده از هیچکدام از سرویسهای ارائه شده توسط پلنو، نخواهد بود. کاربران با مطالعه دقیق و علم به مضامین مقررات و قوانین این تفاهم نامه و عضویت در این پلتفرم، متعهد میگردند به حقوق مادی و معنوی کاربران دیگر تجاوز ننمایند که در غیر اینصورت شرکت محق خواهد بود طبق مقررات موجود، با کاربر خاطی برخورد کرده و در مورد ادامه استفاده ایشان از پلتفرم پلنو، راساً تصمیم گیری نماید. در هرکدام از موارد فوق الذکر که شرکت مجبور به استفاده از ابزارهایی جهت جلوگیری از فعالیت کاربران غیر متعهد میگردد، کاربران خاطی حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب مینمایند و طرف تصمیم گیر، صرفاً شرکت خواهد بود. عضویت و ورود به سایت و اپلیکیشن پلتفرم پلنو، صرفا توسط خود کاربران انجام میشود و استفاده از ابزارهای اتوماتیک (مانند ربات ها، اسپایدر و ...) جهت دسترسی به امکانات بر خلاف تعهدات کاربر می باشد. همچنین کلیه کاربران متعهد میگردند هیچگونه فعل تبلیغی در مورد شرکتهای رقیب پلتفرم پلنو در داخل این پلتفرم انجام ندهند.

حریم شخصی

شرکت، متعهد است هرگونه اطلاعات شخصی و غیر عمومی در پروفایل کاربران (که در معرض دید سایر کاربران نیست) را محرمانه شمرده و برای مقاصد اقتصادی و مالی در اختیار شخص/شرکت ثالث قرار ندهد.