سیستم رزرواسیون آنلاین و اهمیت کاربرد آن در مراکز ورزشی

سیستم رزرو فعالیت های ورزشی  سامانه‌ای است که می‌توانید برای مدیریت رزروهای خدمات خود استفاه کنید. از استخر گرفته تا مراکز تناسب اندام، سالن‌های بدن‌سازی، استودیوی یوگا و زمین‌های فوتبال و … می‌توانند با استفاده از یک سیستم رزرواسیون غیرحضوری برنامه‌های زمان‌بندی خود را مدیریت کرده و برای مشتریان و متقاضیان خدماتشان به صورت آنلاین نوبت‌دهی کرده و در کنار آن، رزروهای تلفنی و حضوری خود را نیز به راحتی مدیریت کرده و بدون خطا برنامه‌ها را تنظیم کنند.

با استفاده از امکاناتی که یک سیستم رزرواسیون آنلاین در اختیار کسب‌ و کارهای مرتبط با خدمات ورزشی قرار می‌دهد هر شخص، تیم یا گروهی می‌تواند در هر ساعتی از شبانه‌روز که نیاز به برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت ورزشی دارد؛ فارغ از باز بودن یا بسته بودن مجموعه، از طریق سامانه رزرواسیون آنلاین وقت خود را رزرو کرده و برنامه خود را تنظیم کند.

ازآن‌جایی که این نرم‌افزار به صورت یک ربات کار می‌کند، در تمام ایام هفته و در تمام ساعات شبانه‌روز در اختیار مشتریان قرار دارد و در نتیجه امکان رزرو بیشتر و رضایت‌مندی بالاتری را در مشتریان به وجود آورده و رشد مالی و  موفقیت کسب و کار را به صاحبان آن هدیه می‌کند.

هم‌چنین برای رزرو فعالیت های ورزشی یک سیستم نوبت دهی آنلاین به مشتری امکان پرداخت مستقیم بهای خدمات مورد تقاضا را می‌دهد. این بدین معناست که از لحظه تصمیم مشتری برای دریافت خدمات ورزشی، تا انتخاب وقت، سالن مورد نیاز ، مربی و پرداخت هزینه و حق عضویت هیچ خلل زمانی وجود نداشته و همه موارد به صورت برخط و مرتب انجام می‌شود و حتی ورزشکار می‌تواند در صورت نیاز به سادگی برنامه زمانی خود را کنسل کرده و یا تغییر دهد. تمام این مراحل که به صورت اتوماتیک توسط ربات رزرواسیون مجموعه ورزشی شما انجام می‌گیرند کمک می‌کنند تا در منابع انسانی صرفه‌جویی شده و از ظرفیت کارکنان در امور تخصصی‌تر بهره گرفته شود. که این به نوبه خود بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

چرا سیستم رزرو غیرحضوری در مراکز ورزشی پیشنهاد می‌شود؟

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که مردم برای استفاده از خدمات مورد نیاز خود در اولین گام به سراغ اینترنت رفته و جستجو می‌کنند. و طبیعی است که کسب و کارهایی که در فهرست جستجو در ردیف‌های اول دیده می‌شوند بیشتر مورد تقاضا قرار می‌گیرند. بنابراین بسیار اهمیت دارد که مجموعه ورزشی شما یک حضور آنلاین قابل شناسایی داشته باشد و بتوانید با استفاده از فناوری رزرو فعالیت های ورزشی آنلاین، ظرفیت دیده شدن را به تقاضا و نیاز برای خرید خدمت از شما و درآمدزایی تبدیل کنید.

از طرف دیگر اغلب ورزشکاران در صورت احساس رضایتمندی از مجموعه ورزشی مورد علاقه خود، به آن وفادار مانده و دوستان خود را نیز برای استفاده از آن مجموعه دعوت و تشویق می‌کنند که این به نوبه خود هزینه‌های بازاریابی مراکز ورزشی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

رزرو فعالیت های ورزشی با پلنو برای مالکان، مدیران و مربیان سالن‌های ورزشی که علاقمند به معرفی مراکز و خدمات تخصصی خود باشند امکانی فراهم کرده‌است که بتوانند خدمات خود را در صفحه پروفایل شخصی‌شان معرفی کرده و با استفاده از ویجت ادغام با شبکه‌های مجازی؛ تصاویر، فیلم‌ها و هرآنچه از فعالیت خود می‌خواهند ارائه دهند.
به این ترتیب مشتریان خود را افزایش داده و با کمک به برنامه‌ریزی از طریق جداول زمان‌بندی مجموعه، این فرصت را ایجاد کنند که ورزش‌کاران علاقمند تایم ویژه خود را انتخاب کنند و با پرداخت آنلاین از طریق سامانه آن را قطعی کنند.

معرفی مجموعه و تسهیل در جستجوی نام آن در موتورهای جستجو

  • افزایش تعداد رزرو با توجه به دسترسی در تمامی زمان‌ها.
  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه
  • ایجاد ارزش برای مشتری و احترام به خواسته‌ها و نیازهای مخاطب
  • افزایش کارآیی و بهره‌وری مالی
  • ارائه اطلاعات هوشمند در رابطه با کسب و کار و خدمات ارائه شده
  • پیشرو بودن در صنعت ورزشی
  • سادگی در افزودن منوهای جدید برای خدمات و …
  • سادگی در دریافت گزارش‌های عملیاتی

مقالات پیشنهادی