صرف نظر از این‌که چه نوع مرکز آموزشی را تحت مدیریت خود دارید، لازم است بدانید که امروزه بیشتر متقاضیان بهره‌گیری از خدمات آموزشی تمایل دارند تا از رزرو مراکز آموزشی و خدمات آنلاین استفاده کنند. از وقت مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته گرفته تا جلسات خصوصی رفع اشکال با معلم‌ها و آموزگاران و جلسات ارتباط با اولیا مدرسه در مدارس، همگی با استفاده از پلتفرم نوبت‌دهی آنلاین قابل انجام می‌باشند. در موسسات آموزش عالی نیز خدمات گسترده‌ای وجود دارند که نیاز به تنظیم وقت و رزرو برنامه دارند.
بر اساس شیوه نامه اجرایی، جلسات و نشست‌های متنوعی در مراکز آموزش عالی تحت عناوین مختلف برگزار می ‌گردد:

  • جلسات هم‌اندیشی اساتید (نشست‌هایی که با حضور عموم اساتید و در مورد مسائل غیر تخصصی و عام یا جنبه های عام موضوعات تخصصی برگزار می‌گردد)
  • کارگروه‌های آموزشی
  • جلسات شاخه‌های دانشجویی
  • جلسات بررسی پایاننامه با استاد راهنما
  • جلسات پیش دفاع
  • جلسات دفاع پایاننامه

دسترسی به سیستم رزرواسیون آنلاین و رزرو مراکز آموزشی می‌تواند بخش زیادی از دغدغه‌های مربوط به هر کدام از موارد زیر را کاهش و عملا تهدید را به فرصت بهره‌برداری تبدیل کند. به عنوان مثال هماهنگی با اساتید راهنما برای امور مربوط به پایان‌نامه و مصاحبه تخصصی برخی رشته‌ها نیاز به برنامه‌ریزی دارند و در اغلب موارد به علت تعدد دانشجو، رشته و استاد؛ برای دانشجویان و مسئولان دانشگاه‌ها سختی‌های زیادی را به همراه دارد. درحالی‌که پیاده‌سازی یک نرم‌افزار نوبت‌دهی و رزرو آنلاین این امکان را ایجاد می‌کند که در تمام روزهای هفته فارغ از تعطیلی یا باز بودن مراکز، به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته امکان رزرو و تنظیم وقت وجود داشته باشد.

با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین که بسیار کاربرپسند بوده و استفاده از آن ساده است، تعداد وقت‌های تنظیم شده افزایش می‌یابند؛ مشتریان راضی بوده و ارتباطات تسهیل می‌شوند. وقت پرسنل مدرسه، دانشگاه یا سایر موسسات آموزشی برای امور مفیدتر و تخصصی‌تر صرف شده و از میزان استرس و خستگی و کلافگی ناشی از تنظیم برنامه، تغییر و یا کنسل کردن آن و هماهنگی مکرر با طرفین یک برنامه در حال تنظیم می‌کاهد. با توجه به برخط بودن برنامه رزرو به طور لحظه‌ای امکان رویت برنامه وجود دارد و در هرلحظه خالی بودن زمان و یا پرشدن برنامه مشخص است.

امکان رزرو گروهی برنامه‌ها وجود دارد، بدون این‌که لازم باشد اولیای مدرسه با یکایک دانش‌آموزان تماس بگیرند و یا مسئولان دانشگاه مجبور به برقراری تماس یا ارسال پیامک هماهنگی و اطلاع‌رسانی به اعضای گروه‌ها شوند. تمام اطلاع‌رسانی‌ها و یادآوری‌ها بدون خطا، توسط سیستم پیامکی خودکار برای کلیه افرادی که در گروه قرار دارند انجام می‌شوند.

حتی برای برنامه‌ریزی ارائه دانشجویی هم می‎‌توان از این سیستم به راحتی استفاده کرد. دانشجویان به سادگی بر اساس تقویم زمانی ارائه شده، برنامه خود را تنظیم و وقت ارائه درسی خود را مشخص می‌کنند.

آموزش فقط به مراکز آموزش عالی خلاصه نمی‌شود و ما در پلنو با آگاهی از نیازهای واقعی جامعه معتقدیم سهولت در شرایط رزرو جلسات، مشخص کردن زمانبندی بر اساس توافق اکثریت، دریافت پیام‌های یادآوری تاریخ و ساعت جلسات رزرو مراکز آموزشی و … می تواند تاثیر عمیق و ارزشمندی بر سیستم آموزشی کشور داشته باشد.
به اعتقاد ما کلیه مدارس دولتی و مدارس غیرانتفاعی، آموزشگاه زبان، آموزشگاه موسیقی، آموزشگاه نقاشی، آموزشگاه رانندگی و حتی مدرسین خصوصی می توانند از خدمات رزرواسیون آنلاین پلنو برای مدیریت جلسات استفاده کنند.

با توجه به اهمیت امنیت اطلاعات مالی و محافظت از داده‌ها؛ اگر هریک از خدمات، نیاز به پرداخت مالی داشته باشند به سادگی و از طریق گزینه پرداخت، این خدمت در شبکه امن ارائه می‌شود تا رزرو قطعی شده و ثبت نهایی شود.

با در نظر گرفتن مزایای فوق و سادگی انتخاب بسته موردنظر از بین بسته‌های ارائه شده توسط سامانه رزرواسیون آنلاین پلنو به سرعت می‌توانید فعالیت‌های خود را منظم کنید و شاهد رضایت‌مندی بیشتر مخاطبان خود باشید.

مقالات پیشنهادی